Meist

Meie ettevõte pakub arvutikursusi koos rikkaliku kogemusega Tallinna kesklinnas. Spetsialiseerume kvaliteetsele arvutioskuste õpetamisele, et aidata meie klientidel saavutada edu ja edukalt tegutseda tänapäeva digitaalses maailmas.

Meie meeskond kogenud õpetajaid omab sügavaid teadmisi ja oskusi erinevates infotehnoloogia valdkondades. Oleme välja töötanud edumeelse õppeprogrammi, mis võimaldab meie õpilastel omandada kaasaegsed arvutitehnoloogiad ja tarkvara.

Pakume laias valikus kursusi, sealhulgas arvutioskuste aluseid, programmeerimist, veebiarendust, andmebaase, graafilist disaini ja palju muud. Sõltumata teie ettevalmistuse tasemest või eesmärkidest, on meil sobiv kursus, mis aitab teil laiendada oma teadmisi ja oskusi.

Meie tunnid toimuvad kaasaegselt varustatud auditooriumides, kus igale õpilasele on tagatud juurdepääs vajalikule seadmetele ja tarkvarale. Pakume ka võimalust veebipõhiseks õppimiseks, et pakkuda paindlikkust ja mugavust meie klientidele.

Kui otsite usaldusväärset kohta arvutioskuste õppimiseks Tallinnas, pöörduge meie poole. Oleme valmis aitama teil saavutada oma eesmärke ja varustama teid vajalike teadmiste ja enesekindlusega infotehnoloogia valdkonnas.

IMG_0522
IMG_0539

Saada unikaalne õpikogemus!

Meie eelised

Kogenud ja kvalifitseeritud koolitajad

Meie koolituskeskuse meeskond koosneb kogenud spetsialistidest, kellel on sügavad teadmised oma valdkonnas. Nad on ekspertidena valmis jagama oma teadmisi ja kogemusi ning aitama õppijatel saavutada edu.

Kvaliteetne õppematerjal

Meie koolituskeskus pakub kvaliteetseid õppematerjale, mis toetavad õppimisprotsessi. Õppijad saavad juurdepääsu ajakohastele ja põhjalikele materjalidele, mis aitavad neil mõista kursuste sisu ja edukalt õppida.

Praktiline lähenemine

Meie koolitused keskenduvad praktilistele oskustele ja rakendustele. Õppijad saavad osaleda praktilistes harjutustes ja projektitöös, mis aitavad neil omandada reaalse maailma oskused ja kogemused.

Kaasaegne õpikeskkond

Meie koolituskeskus on varustatud kaasaegse tehnoloogia ja vahenditega, mis toetavad tõhusat õppimist. Oleme loonud mugavad õpperuumid, mis soodustavad interaktiivset õppimist ja koostööd.

Individuaalne tugi ja tagasiside

Pakume individuaalset tuge ja tagasisidet õppijatele. Meie koolitajad on valmis vastama küsimustele, pakkuma juhendamist ning andma konstruktiivset tagasisidet õppetöö kohta, et aidata õppijatel oma oskusi täiustada.

Tunnistused ja tõendid

Pärast koolituse edukat lõpetamist väljastame tunnistused ja tõendid, mis tõendavad õppijate saavutusi ja oskuste omandamist. Need dokumendid võivad olla kasulikud töökoha taotlemisel või karjääri edendamisel.